Doorgaan naar hoofdinhoud subline-curl
Project

Meebouwen aan een stabiele samenleving

in Libanon

Christelijke opleidingen in Libanon richten zich niet alleen op academische kennis, maar ook op de geestelijke toerusting van studenten. Aan de Haigazian University in Beiroet worden studenten opgeleid in vakgebieden zoals bedrijfskunde, economie en sociale wetenschappen.

Naast de vakinhoudelijke kennis helpt geestelijke toerusting hen zowel persoonlijk als professioneel te groeien, zodat ze na hun studie kunnen bijdragen aan de opbouw van een stabiele maatschappij, die na jaren van onrust hard nodig is. Vanuit Nederland zijn er 2 medewerkers aan deze universiteit verbonden. Wilbert van Saane, uitgezonden door Kerk in Actie en de GZB, verzorgt deze lessen en biedt daarnaast pastorale zorg als studentenpastor. Mirjam Polak, ondersteund door Kerk in Actie, werkt als docent psychologie en biedt psychologische begeleiding aan studenten. 

Steun dit werk

Via het programma zending ondersteunt Kerk in Actie dit belangrijke werk in Libanon. Je kunt dit werk steunen door je bijdrage aan dit programma over te maken op rekening NL89 ABNA 0457 457 457 t.n.v. Kerk in Actie te Utrecht, o.v.v. het projectnummer 'Meebouwen Libanon' of doneer online. Hartelijk dank!

Geef voor dit werk

Steun dit als kerk via actieland Libanon.

Meer weten? Blijf op de hoogte via de nieuwsbrief.

Verhalen

Over dit project

Nieuws

Over dit project

Foto's

van dit project